Идеално.Мк

Најевтина понуда за 25/06/2017

Најевтина понуда Лето 2017. Почитувани на ваше барање ви го претставуваме новиот сервис агрегат на понуди за летување и патување од туристичките агенции. Сервисот агрегира тековни понуди кои дневно ќе се објавуваат по избор на алгоритам. Од ваш интерес за што побрзо да ги добиете информациите го стартуваме сервисот во бета верзија, а зависно вашите коментари и барања ќе го дополнуваме и подобруваме. Дневните понуди ќе може да ги најдете на линкот Агенции од менито. Понудите на агенциите вие сами ќе треба да ги проверите, ние ви нудиме линк и телефонски број на кој може дополнително да се информирате.
Ви благодариме за досега покажаната доверба,
Од тимот на Идеално.мк

За денес прв пат и пробно, се надеваме потенцијалните грешки на сревисот набрзо ќе бидат сведени на минимум 🙂

Понуда Веб Агенција/ Телефон
Лето 2017
☀?⛱ ЛЕТО 2017 ГРЦИЈА ☀?⛱

☀ КАЛИТЕА – Посетете ја и уживајте во најубавата песочна плажа во Грција.Богат ноќен живот со дискотеки, ноќни клубови ,таверни….☀

✔ СОПСТВЕН ЗАКУП
✔ LAST MINUTE
✔ Цена 39€ / термин: 20 Мај / 7 ноќевања со вклучен превоз
✔ Цена 59€ / термин: 27 Мај / 7 ноќевања со вклучен превоз…
☏ 02 31 31 045 или 071/380 724
Повеќе инфо на следниот линk

Линк Нехар травел / 071 380 724
Лето 2017
Last Minute за Халкидики
(Полихроно, Ханиоти, Калитеа, Неа Потидеа, Фурка)
Период: 10.06.2017
7 ноќи за 99€ со вклучен автобуски превоз.
3то и 4то дете бесплатно.
Видете ги сите Last Minute понуди за Грција:
http://www.fibula.com.mk/mk/pages/last-minute
Линк Fibula / +389 2 3238 081 (SK) +389 2 3116 865 (KU) +389 31 420 220 (OH)
Лето 2017
Грција – Last minute
99€ за 9 ноќевања на Крф (Агиос Георгиос и Мораитика)
Вклучен автобуски превоз + карта за траект.
3то лице бесплатно сместување.
Видете ги сите Last Minute понуди за Грција на следниот линк
http://bit.ly/Last-min
Линк Fibula / +389 2 3238 081 (SK) +389 2 3116 865 (KU) +389 31 420 220 (OH)
Лето 2017
TAJLAND/ PUKET
Super First Minute sa poalskom iz Skoplja!
Primer perioda 11 dana/ 10 noći, novembar
CENA od 629 €Uključeno: avio karta sa svim taksama, hotelski smeštaj, povratni transfer
Nije uključeno: viza 35-55€Budite brzi! Pošaljite upit na e-mail itravel@itravel.rs ili nas kontaktirajte na tel/ viber +381 65 8 6666 12www.itravel.rs
Линк iTravel / Tel: +381 11 30 333 30
Tel: +381 11 406 07 59
Mob/viber +381 65 8 6666 12
Лето 2017
Викенд на море!?

Петок-недела, 2-4 јуни, 2 ноќевања
Двокреветно студио 50 евра
Трикреветно студио 60 евра

Четврток-недела, 1-4 јуни, 3 ноќевања
Двокреветно студио 60 евра
Трикреветно студио 75 евра

Инфо:
– Скопје, contact@iguana.com.mk, 02/3232131 или
– Куманово, kumanovo@iguana.com.mk, 031/418900

Се гледаме… на море 🙂

Линк Iguana Travel / 02 323 2130 Ext 3232131
Лето 2017
Попустите за рана резервација за БЕЛА ПУЛИА -Италија
04 – 09 Октомври само уште 7 дена !
? маслинов килим- област каде што времето застанало
? поклонение пред моштите на Свети Никола Чудотворец
? Бари – Градот на морепловците
? Алберобело – градот на трулите ибегониите
? Остуни – Белата ластовица
? Лече – Фиренца на југот
? Матера – Престолнина – урбан феномен
? Кастелана Гроте – Подземното царство
? Трани – Шармот на медитеранот
Се тоа во едно прекрасно шестодневно патување- Да ве потсетиме дека со пријавување до 30 Јуни добивате прекрасен попуст од 1000 денари по лице и гратис кабина !
Ве очекуваме !
http://vispoj.com.mk/mak/oktomvri-6-dneven-aranzhman-la-bella-puglia
Линк Вис Пој Охрид / 046 255 600
Лето 2017
Лето на о. #Тасос | Сопствен закуп 2017

Сместувачки капацитети во Скала Потамија (Golden Beach). 7 ноќи од 39,5€ по лице.
Поаѓање секој петок.

Повеќе – https://goo.gl/yqiaqM

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето 2017
☀?⛱ ЛЕТО 2017 ГРЦИЈА ☀?⛱
✔ СОПСТВЕН ЗАКУП – Пефкохори
✔ LAST MINUTE
✔ Цена 39€ / термин: 20 Мај / 7 ноќевања со вклучен превоз
✔ Цена 59€ / термин: 27 Мај / 7 ноќевања со вклучен превоз
☏ 02 31 31 045 или 071/380 724
Повеќе инфо на следниот линk
http://nehartravel.com.mk/2017/02/10/vila-elektra-pefkohori/
Линк Нехар травел / 071 380 724
Лето 2017
☀?⛱ ЛЕТО 2017 ГРЦИЈА ☀?⛱

⛱️LAST MINUTE ?

Апартманско сместување Касандра

?Вила Елена – Фурка
?Вила Елизабет – Калитеа
?Вила Електра – Пефкохори
✔ СОПСТВЕН ЗАКУП
✔ LAST MINUTE
✔ Цена 39€ / термин: 20 Мај / 7 ноќевања со вклучен превоз
✔ Цена 59€ / термин: 27 Мај / 7 ноќевања со вклучен превоз
☏ 02 31 31 045 или 071/380 724
Повеќе инфо на следниот линk

Линк Нехар травел / 071 380 724
Лето 2017
ШОПИНГ ВО СОФИЈА !!! Сабота 17.06.2017 год . Цена 650 денари . Бисер Пром во чест на своето 25 годишно постоење и успешно работење – приреди ПОДАРОК за сите свои клиенти – еднодневна посета на најголемиот шопинг центар на Балканот – Paradise Center , Ikea , Ring Mall i Decathlon по промотивна цена. Поаѓање во 04:00 часот. Местата се ОГРАНИЧЕНИ !!. ПОВЕЛЕТЕ !!! Линк Бисер пром / 02/ 3226-380 , 3228-603

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *