Идеално.Мк

Понуда агенции Лето 2017 за денес 26/06/2016

Не знаете каде летово? Зошто да одите од агенција до агенција да губите време? Нашиот сервис за вас ги селектира атрактивните понуди за Лето 2017 на едно место:

Понуда за Лето 2017

 

Понуда Веб Агеинција/ Телефон
Лето 2017
КРИТ – ЛЕТО 2017! ? ??

Голем број на избор од хотели со почетна цена од само 10 евра по лице, на база на ноќевање со вклучен појадок!
Резервирајте го вашиот летен одмор веднаш!

Повеќе информации погледнете на:
http://bit.ly/2mUDQQa
За повеќе информации јавете се на телефонските броеви:
☎ 02 3123 477 и 02 3113 387

Линк Papilon / 02 312 3477
Лето 2017
Специјална понуда!!! Кушадаси
Хотел Течимен 2* Термин 26.06-06.07.2017 -139еур по лице
Линк до понудата: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1029
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
Лето 2017
SUNMELIA BEACH RESORT 5★ Side – #allinclusive услуга
* сега со – 45 % попуст за цела сезона ?
термин: 28.06 / 7дена / цена по лице во тотал 444 €
тел: 02 2477 244 / info@savatours.mk
Линк Savatours MK / 02 311 6177
Лето 2017
Лето на о. #Тасос | Сопствен закуп 2017

Сместувачки капацитети во Скала Потамија (Golden Beach). 7 ноќи од 39,5€ по лице.
Поаѓање секој петок.

Повеќе – https://goo.gl/yqiaqM

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето 2017
? Лето 2017 – Сутоморе ?
Распродадени првите три термини! Побрзајте и резервирајте си додека се уште имаме слободно место 🙂
✔️ Цена од 155 еур по лице – 9 ?️ полни пансиони (појадок, ручек и вечера) со вклучен автобуски превоз ?
☎️ 02 32 32 611 | 02 32 09 921
Линк Скаут Скопје / 02 323 2611
Лето 2017
ЛЕТО 2017 ПАРАЛИА-Х.МЕЛБУРН
последни 2 апп со 20% попуст
термин: 02.07-09.07.2017
наем на апартман за 7 ноќевања за 4 лица 300 евра
контакт: 02/3232611 или 02/3209921
Линк Скаут Скопје / 02 323 2611
Лето 2017
ВИЛА DIMITRA – КАЛИТЕА
Термин 25.06.2017 – 02.07.2017
1/3 студио 7 ноќевања – 269 еур наем
1/3 студио ( приземје) 7 ноќевања – 250 еур наем
Линк Мартин Травел Велес / 043/22-22-55,078/38-38-03
Лето 2017
*** Л Е Ф К А Д А ***
ULTRA LAST MINUTEтермин: 01/07 – 10/07
вила АНДРЕАС – Никиана
1/2 соба со појадок = 99еур / по лице
1/3 студио = 99еур / по лице
1/4 апп кревети на спрат = 129еур / по лицевила МАРИНОС – Нидри
1/3 студио = 99еур / по лице
1/4 апп = 129еур / по лицевила СТЕРИОТИС – Нидри
1/2 студио = 99еур / по лице
напомени:
– во студио ТРЕТО ЛИЦЕ е ГРАТИС (плаќа превоз ако користи)
– во апартман трето лице плаќа фиксно 50еур, четврто лице ГРАТИС (плаќа превоз ако користи)
+ ПРЕВОЗ ГРАТИС !!!!!
Линк Мартин Травел Велес / 043/22-22-55,078/38-38-03
Лето 2017
Лето Црна Гора – Чањ
ПОСЛЕДНА СОБА ЗА ТЕРМИН 29.06-08.07.2017
Редовна цена 250 еур – цена со попуст (-15%) 212 еур
Пакет аранжман по лице – 9 полу пансиони со вклучен превозПовеќе информации на: 02 32 32 611 | 02 09 921
Линк Скаут Скопје / 02 323 2611