Идеално.Мк

На едно место најевтините летни понуди во моментов

Летото продолжува, па продолжуваме и ние денес со најевтините летни понуди од туристички агенции. Ви објавуваме агрегирани евтини понуди агенции, ваше е дополнително да се информирате во самата агенција и да одлучите дали ви се допаѓа.

Летни понуди за денес

 

Понуда Веб Агеинција/ Телефон
летни понуди
AQUARIUS 3* Будва ?✨?✨
попуст за престој до 22 Јули
Цена по соба на ден за две лица 69 евра со доручек
Контактирајте не на 046/255-600 ?✨?✨
http://vispoj.com.mk/mak/hotel-aquarius-3-budva
Линк Вис Пој Охрид / 046 255 600
летни понуди
ВИС ПОЈ – Грција – економично☀
Villa Morfeas Studios Apartmani☀
Вилата се наога 500 м од центарот на ПАРАЛИЈА И 300 м од плажа. Наем на апартман од 15 Јули за 4 лица цена 36 евра на ден !
046255600 # 072255600 salter@vispoj.com.mk
И не заборавајте ,,лике,, НА НАШАТА ФАН СТРАНИЦА , како би ги добивале сите информации ! Ви благодариме !
Линк Вис Пој Охрид / 046 255 600
летни понуди
ВИС ПОЈ – Лето во Крит ?
Friday Hotel 2* Krit , Heraklion 200 м од плажа?
Авион од Солун , трансфери и сместување во хотел 7 дена – ноќевање со појадок од 31 Јули – 07 Август цена за 2 лица 562 евра . Понудата важи до пополнување на местата ! ?
☎ 046255600 / 072255600 salter@vispoj.com.mk
Линк Вис Пој Охрид / 046 255 600
летни понуди
Лето во вила Atina во Паралија на само 15 метри од плажа!

◉ 7 ноќевања – 109€ по лице (08.07 – 15.07.2017)

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица одалечена 15 метри од плажа.

www.atlantis.mk/ponudi?id=24177

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
летни понуди
Врасна – #LastMinute – 169€ со вклучен превоз
Период: 10.07.2017
3то и 4то лице бесплатно сместувањеВидете ги сите Last Minute понуди:
http://www.fibula.com.mk/mk/pages/last-minute
Линк Fibula / +389 2 3238 081 (SK) +389 2 3116 865 (KU) +389 31 420 220 (OH)
Лето 2017
LAKE RIVER SIDE HOTEL 5* – Сиде –
ULTRA ALL INCLUSIVE
✈ 14.07.2017 – 468€ – 8 дена / 7 ноќи
✈ 17.07.2017 – 468€ – 8 дена / 7 ноќи
✈ 21.07.2017 – 468€ – 8 дена / 7 ноќи
✈ 24.07.2017 – 468€ – 8 дена / 7 ноќи
✈ 28.07.2017 – 468€ – 8 дена / 7 ноќи
✈ 31.07.2017 – 468€ – 8 дена / 7 ноќи
?? 2 деца до 13 години бесплатно сместување
http://www.fibula.com.mk/mk/Hotel/lake-river-side-hotel
Видете ги повеќе хотели со специјални цени:
bit.ly/Specijalna
Линк Fibula / +389 2 3238 081 (SK) +389 2 3116 865 (KU) +389 31 420 220 (OH)
летни понуди
Hotel Plaza Hanioti 3* Термин 09.07.2017
Цена по лице за 7 ноќевања на база Полупансион со поглед на море = 289еур
Цена по лице за 7 ноќевања на база Полупансион со страничен поглед на море = 272еур
Линк до понудата: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=239
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
летни понуди
“LAST MINUTE“ – ТАСОС
– Поаѓања до 07.07.2017 – Вила Аргири
– Цена за наем на студио за 3 лица за 7 ноќевања = 299€
– Линк до понудите: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1062
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
летни понуди
“LAST MINUTE“ – ДУПЛЕКС
– Поаѓања до 07.07.2017 – Каналис Вила Маргарита
– Цена за наем на апартман за 4 лица за 8 ноќевања = 349 €
– Линк до понудите: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1062
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
летни понуди
“LAST MINUTE“ – ПОЛИХРОНО НА ПЛАЖА
– Поаѓања до 09.07.2017 – Хотел Полихроно Бич
– Цена по лице на база Ноќевање со појадок за 7 денови = 224еур во соба за три лица
– Цена по лице на база Ноќевање со појадок за 7 денови = 202еур со ба за 4 лица на приземје
– Линк до понудите: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1062
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
Лето 2017
Специјална промоција за Неи Пори
Вила Клеопатра и Елвира
Термин 09.07 до 16.07
Цена 99 евра со вклучен автобуски превоз
Линк Мартин Травел Велес / 043/22-22-55,078/38-38-03
Лето 2017
? ?️ ? ULTRA LAST MINUTE – Грција ? ??
➡️ #Халкидики – 8 и 9 Јули – 7 ноќевања
➡️ #Скијатос – 6 Јули – 7 ноќевања
➡️ #Тасос – 11 Јули – 9 ноќевања
Цени од 79€ по лице (понуда за 4 лица во Афитос)
слободни капацитети –> https://goo.gl/vDiL24
☎ 02/ 2455-559-Скопје и 047/251-660-Битола
Линк Falcon Travel / +389 2 24 5555 9; +389 2 24 55 553
Лето 2017
???? Ова лето хит дестинацијата за млади е островот #Иос 🙂
ULTRA LAST MINUTE за термин 10.07 од само 239€ по лице
? целата понуда –> goo.gl/T2XdNK
? 7 ноќевања, превоз, траект
? 02/2 455-553 (Скопје) и 047/ 251-660
Линк Falcon Travel / +389 2 24 5555 9; +389 2 24 55 553
Лето 2017
♦ НЕВЕРОЈАТНА LAST MINUTE ПОНУДА ЗА НАЈПОПУЛАРНАТА ДЕСТИНАЦИЈА ОД МИНАТОТО ЛЕТО!

▻ Останата ПОСЛЕДНА СОБА (+појадок) за термин 07.07 – 16.07

ШОК ЦЕНА: 159€ (2̶3̶9̶€) – по лице!!!

▻ ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ и обезбедете си одмор со најниска цена во најубавиот дел од годината!

☎️ – 02 306 2669

▻ Линк: http://paradisofly.com.mk/agiosjoanis-volos/

ПОСЛЕДНА ШАНСА!

▻ ОСТАНАТА УШТЕ ЕДНА СОБА!

Јавете се ВЕДНАШ – ☎️ – 02 306 2669

Линк Paradiso Fly / 02 306 2669

Следете не на Facebook за секогаш први да дознавате за најевтините понуди.