Идеално.Мк

Лето во Грција, Шпанија, Турција

Поминете го ова лето во Грција, Шпанија, Турција или друга атрактивна дестинација. Продолжуваме да ви сервираме најевтина летна понуда од туристичките агенции во Македонија.

Лето во Грција чест избор кај нас

Понуда Веб Агенција/ Телефон
Лето 2017
Хотел H-top Cartago Nova ★★★, Малграт де Мар (Коста Брава) во Шпанија ✈

▸ 7 ноќи со појадок, ручек и вечера – 579€ по лице со вклучен директен лет од Скопје, 23kg багаж и трансфери
▸ термин: 21.07 – 28.07.2017

www.atlantis.mk/ponudi?categories=392

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето 2017
Last Call! -30% во хотел Polychrono Beach ★★★ во #Полихроно (09.07-16.07.2017)

◉ 167€ – 7 ноќи со појадок по лице во Double соба

Повеќе – www.atlantis.mk/ponudi?id=19818

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето 2017
Специјална понуда на пакет аранжмани за остров #Родос лето во Грција.

Авионски превоз од Солун + трансфери до/од хотел + 7 ноќи со појадок од 354€ по лице за 16.07.2017.

https://goo.gl/rg1N7T

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето 2017
Хотел Petit Plau ★★★★, Бланес (Коста Брава) во Шпанија ✈

▸ 7 ноќи со појадок – 524€ по лице со вклучен директен лет од Скопје, 23kg багаж и трансфери
▸ термин: 21.07 – 28.07.2017

www.atlantis.mk/ponudi?categories=392

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето 2017
‼️СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА за резервации до 15 јули 2017‼️

Будете се со поглeд и мирис на море во:

✅ ASENA HOTEL 3* во Кушадаси ??️??️
✅ Понуда со полупансион!
✅ Цена веќе од 27,5 евра

Дознајте повеќе за понудата: goo.gl/Bn8LWs

Побарајте нѐ на:

☎️ 3115 826
✉️ info@savana.com.mk

— Products shown: Специјална понуда за Кушадаси.

Линк SAVANA Tourist Enterprises / 02 311 5826
Лето 2017
Видете ги сите #LastMinute понуди за Грција и Бугарија
Цени од 129€ за 9 ноќевања со вклучен превоз
http://www.fibula.com.mk/mk/pages/last-minute
Линк Fibula / +389 2 3238 081 (SK) +389 2 3116 865 (KU) +389 31 420 220 (OH)
Лето 2017
ULTRA LAST MINUTE – ПОСЛЕДНИ СОБИ
– Термин 09.07.2017
– Цена за наем на студио за 7 ноќевања за 3 лица = 239еур
Линк до понудата: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1062
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
лето во Грција
ПРОМОЦИЈА ХАЛКИДИКИ!!!!!!!! лето во Грција

ТЕРМИН:11-20.07.2017
КАЛИТЕА – ВИЛА ОСКАР / слободно 1/2+1 студио /цена: 159 евра по лице 9 ноќевања со вклучен превоз

ПОЛИХРОНО – ВИЛА ХРИСТОС / слободни 3/3 апартмани / цена 139 евра по лице 9 ноќевања со вклучен превоз

ПЕФКОХОРИ- ВИЛА ГОЛДЕН БЕЈ/ слободно 1/2+2 студио / цена 159 евра по лице 9 ноќевања со вклучен превоз

Линк Мартин Травел Велес / 043/22-22-55,078/38-38-03
лето во Грција
Last Minute PROMOCII.. PIERIA 09.07 – 7 noki

vila Vangelis – Leptokaria (1/2std) 239€ naem za 2 lica | (1/3std) 256€ naem za 3 lica
vila Efi – Paralia (1/3std) 266€ naem za 3 lica
hotel Pantheon – Olimpik Bic (1/2std) 250€ naem za 2 lica

Линк Мартин Травел Велес / 043/22-22-55,078/38-38-03
лето во Грција
Ослободен 1/3 апп
Вила MIHALIS – Неа Флогита АПП 1/3
09.07-16.07 7 НОЌЕВАЊА
Неа Флогита
Цена 289 евра
Линк Мартин Травел Велес / 043/22-22-55,078/38-38-03

Како да ги следите нашите објави

Стегнете Like на нашата Facebook страна за секогаш за ги следите нашите објави. Бидејќи Facebook некогаш ги филтрира сите објави, за секогаш да ги добивате на нашата страна стегнете Follow и изберете See First.

Идеално.мк

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *