Идеално.Мк

Екстра Last minute понуди

Бидејќи на овие температури не може да се размислува на ништо друго, ви претставуваме неколку екстра Last Minute понуди од агенциите во Македонија. За секогаш први да дознавате за најевтините понуди следете не тука и на нашата Facebook страна Idealno.mk

Last Minute уживајте евтино

 

Понуда Веб Агеинција/ Телефон
Лето 2017
ВИС ПОЈ – Лето во Грција ?
Theophano Imperial Palace 5*
Слободни стандард и супериор соби од 01 Јули – 08 Јули , цена за се вклучено за 2 лица за седум дена од 995 евра .Понудата е во важност до пополнување на местата !
☎ 046255600 / 072255600
www.vispoj.com.mk
Линк Вис Пој Охрид / 046 255 600
Лето 2017
ВИС ПОЈ – Лето во Грција ?
ELINOTEL POLIS *** HANIOTI
Слободни стандард и супериор соби од 01 Јули – 08 Јули , цена за се вклучено за 2 лица за седум дена од 799 евра .Понудата e во важност до пополнување на местата !
☎ 046255600 / 072255600
www.vispoj.com.mk
Линк Вис Пој Охрид / 046 255 600
Лето 2017
Најбарана летна дестинација ова лето -КРИТ- Грција ! ???
Пакет аранжмани , авион од Солун, 7 дена хотелско сместување , трансфери во Крит , аеродром – хотел-аеродром, се по цени веќе од 159 евра ! Пратете ги нашите ,, LAST MINUTE ,, понуди !
www.vispoj.com.mk
Линк Вис Пој Охрид / 046 255 600
Лето 2017
ULTRA LAST MINUTE понуда за ЛЕФКАДА!!!
Термин: 30.06 – 10.07.2017
Цена од 129 евра по лице – 9 ноќевања со вклучен превоз
Повеќе инфо на: 02/2774-371 и 071 451 633
Линк Staff Travel / +389 2774 371
Лето 2017
Пакет аранжмани за остров #Крит во Грција за ова лето.

Лет од Солун + трансфери + 7 ноќи со појадок во Nikos Hotel ★★ (#Malia) – 241€ по лице за 02.07.2017.

https://goo.gl/JASfEF

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето 2017
?️Чекавте ТОП понуда до последен момент? Дочекавте ???

➡️LAST MINUTE понуди за ГРЦИЈА ??️??️
➡️Tермин: 1/2 јули
➡️ Наем на студио на 7 ноќевања
➡️ Цена веќе од 170 евра‼️

Погледнете ја целата понуда тука: goo.gl/hyTyqj

☎️ 3115 826
✉️ info@savana.com.mk

— Products shown: LAST MINUTE понуди за ГРЦИЈА.

Линк SAVANA Tourist Enterprises / 02 311 5826
Лето 2017
Ви здодеа Грција? Зошто да не одморите во Бугарија? ??

Ви го нудиме:

➡️ Хотел LAGUNA GARDEN 4*
➡️ All Inclusive
➡️ Цена веќе од 39.6 евра

Повеќе за понудата и слободните термини тука: goo.gl/SLS5TH

☎️ 3115 826
✉️ info@savana.com.mk

Линк SAVANA Tourist Enterprises / 02 311 5826

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *