Идеално.Мк

Црн петок распродажба на Рајанер

Рајанер (Ryanair) е нискобуџетна авио компанија која на жалост сеуште нема летови од аеродромите во Македонија, но има од соседните држави во Ниш и Софија. Сепак ние сме посветени да ви ги претставиме најевтините варијанти за патување до различни дестинации. Затоа во продолжение ви ја претставуваме екстра евтината понуда на Рајанер до овој петок, популарната распродажба Црн Петок. Секако на овие цени вие би требало да ги додадете трошоците за пат до градовите во соседните земји, но од друга страна има летови до градови кој воопшто ги нема во нашата држава.

 

Рајанер евтина понуда

 

Понудата во детали може да ја проследите на нивната страна, но дел од евтините летови за правец вклучуваат

Од Софија:

До Цена €
 Брисел (Белгија) 7,99
 Рим (Италија) 9,79
 Глазгов (Шкотска) 9,99
 Карлсруе (Германија)  9,99
 Барселона (Шпанија)  14,99
 Ливерпул (Англија)  19,99
 Мадрид (Шпанија)  19,99
 Пиза (Италија)  21,99

Остатокот од понудата од Софија може да го погледнете на следниот линк ТУКА.

 

Од Ниш во еден правец

 

До Цена €
 Стохлом (Шведска)  7,99
 Дизелдорф (Германија)  9,99
 Милано Бергамо (Италија)  9,99

Дополнителни информации на нивната страна (изберете град од листата Ниш, Србија наместо Даблин) ТУКА.

авион на Рајанер