Идеално.Мк

Авионски летови

Визер со попуст од 30% за 8ми Март
Визер со попуст од 30% за 8ми Март

Визер со попуст од 30% за 8ми Март

Денес и утре по повод денот на жената WizzAir нуди попуст од 30% на сите летови до 30ти Април. Понудата важи само доколку резервирате лет денес или утре. Ви посакуваме среќен 8ми Март на сите припаднички на понежниот пол, а…

Евтини пролетни летови со попуст од 20%
Евтини пролетни летови со попуст од 20%

Евтини пролетни летови со попуст од 20%

Пролета за некои е најдобриот период за патување и со право. Времето е пријатно за шетање и ви овозможува градовите да ги видите во право светло. Визер ако резервирате денес ви нуди попуст од 20% на сите евтини пролетни летови.…

Полскиот авио превозник ЛОТ со диретен лет Скопје Варшава
Полскиот авио превозник ЛОТ со диретен лет Скопје Варшава

Полскиот авио превозник ЛОТ со диретен лет Скопје Варшава

Националниот Полски авио превозник ЛОТ воведува директен лет Скопје Варшава од 1 Јуни 2018. Станува збор за еден од најстарите авио превозници, од Јуни воведуваат 12 нови дестинации на Балканот, меѓу кои и нашата престолнина. Летови од аеродромот „Фредерик Шопен“…

Директен лет од Охрид до Виена со Визер
Директен лет од Охрид до Виена со Визер

Директен лет од Охрид до Виена со Визер

Од нискобуџетната авио компанија Визер, најавија директен лет од Охрид до Виена. Летовите започнуваат од 15 Ноември кога ја отвораат новата дестинација во нивната понуда. Виена претставува центар на класичната музика во Европа, град кој долго време бил кралска престолнина, изобилува…

Новогодишен попуст на Визер од 20%
Новогодишен попуст на Визер од 20%

Новогодишен попуст на Визер од 20%

Денес Визер нуди новогодишен попуст од 20% на сите летови, ако резервирате денес. Во сезона на зимски одмори ова е одлична можност да размислите за дестинација за зимување или зимска градска прошетка. Но исто така можеби е право време да…

Визер декемвриски попуст од 20%
Визер декемвриски попуст од 20%

Визер декемвриски попуст од 20%

Денес Визер нуди попуст од 20% на сите летови, ако резервирате денес. Во сезона на зимски одмори ова е одлична можност да размислите за дестинација за зимување или зимска градска прошетка.   Дел од понудата на попуст   Овој попуст…

Идеална понуда на ЕрСрбија за Москва
Идеална понуда на ЕрСрбија за Москва

Идеална понуда на ЕрСрбија за Москва

Во својата понуда ЕрСрбија кои оперираат и од Скопје обично вклучуваат специјални понуди и попусти. Сега на понуда е повратно патување до Москва, кое од Белград чини само неверојатни 239€. Истата понуда за лет од Скопје е 300€, навистина понуда…

Црн петок распродажба на Рајанер
Црн петок распродажба на Рајанер

Црн петок распродажба на Рајанер

Рајанер (Ryanair) е нискобуџетна авио компанија која на жалост сеуште нема летови од аеродромите во Македонија, но има од соседните држави во Ниш и Софија. Сепак ние сме посветени да ви ги претставиме најевтините варијанти за патување до различни дестинации. Затоа…

Промотивно евтино за Истанбул со Туркиш Ерлајнс
Промотивно евтино за Истанбул со Туркиш Ерлајнс

Промотивно евтино за Истанбул со Туркиш Ерлајнс

Градот Истанбул е една од најголемите туристички атракции и предизвик за голем број светски туристи. Мост меѓу стариот континент Европа и егзотичната Азија, место каде што на еден простор се спојуваат повеќе култури – европската и ориенталната. Истанбул е и…

Визер попуст од 20% ако резервирате денес
Визер попуст од 20% ако резервирате денес

Визер попуст од 20% ако резервирате денес

Денес Визер нуди попуст од 20% на сите летови за корисници на Wizz Discount Club. Идеална можност да „побегнете“ некаде за викенд или подолга прошетка. Погледнете ги нашите предлози во продолжение.   Најевтини Визер понуди   Во продолжение ви презентираме…