Идеално.Мк

Лето 2017 најевтини понуди на едно место

Продолжуваме да ви претставуваме најевтини понуди од туристичките агенции за лето 2017. Зошто да лутате кога кај нас може да ги најдете најдобрите понуди на едно место. Понудите се агрегирани, во прилог имате контакт со агенциите каде што може да се информирате детално.

 

Лето 2017 најевтини понуди

 

Понуда Веб Агенција/ Телефон
Лето 2017
Last Call! -10% за хотелско сместување на Халкидики
Термин: 16.07-23.07.2017◉ Хотел Polychrono Beach 3* (#Полихроно) – 7 ноќи со појадок од 220,5€ по лице (https://goo.gl/Uj6dDo)

◉ Хотел Plaza Hanioti 3* (#Ханиоти) – 7 ноќи со појадок и вечера од 305€ по лице (https://goo.gl/MdyD4Z)

www.atlantis.mk/ponudi?categories=453

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето 2017
Хотел Maeva ★ во прв ред до плажа, Лорет де Мар (Коста Брава) во Шпанија Лето 2017 ✈

▸ 7 ноќи со појадок од 498€ по лице со вклучен директен лет од Скопје, 23kg багаж и трансфери
▸ термин: 04.08-11.08.2017

http://www.atlantis.mk/mk/ponudi?id=10223

Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето 2017
Oд кога не сте биле на ВИСТИНСКИ одмор? Без готвење, грижа дали е чисто, како да стигнете до плажа…

Ви треба ULTRA ALL INCLUSIVE ??

Ви го нудиме:

✅ Ramada Resort со 5* во Сиде
✅ Чартер аранжман до Турција
✅ Термин 23 јули
✅ Цени: 484 евра за 6 ноќевања
623 евра за 9 ноќевања
✅ Со вклучени аеродромски такси!!

Повеќе детали за понудата тука: goo.gl/ujgQcx

Побарајте нѐ на:

☎️ 3115 826
✉️ info@savana.com.mk

— Products shown: Ramada Resort so 5*.

Линк SAVANA Tourist Enterprises / 02 311 5826
Лето 2017
ПАКЕТ АРАНЖМАНИ ЗА ДУБАИ Лето 2017
Рана резервација до 30.08.2017
✔ 5 дена / 4 ноќи од 522€
✔ 6 дена / 5 ноќи од 555€
✔ 8 дена / 7 ноќи од 655€Во цената е вклучено:
✔ Билет со авиокомпанија FlyDubai Airlines директно од Скопје-Дубаи-Скопје ( по лице со 20 кг вклучен багаж )
✔ Организиран трансфер аеродром-хотел-аеродром во Дубаи
✔ ноќевања во одбран хотел , услуга – ноќевање со појадок
✔ Полудневен разглед на Дубаи со трансфер и водич
✔ Аеродромски такси
✔ Асистенција на аеродром во Дубаи

http://www.fibula.com.mk/mk/pages/individualni-dubai

Линк Fibula / +389 2 3238 081 (SK) +389 2 3116 865 (KU) +389 31 420 220 (OH)
Лето 2017
СКИЈАТОС! Лето 2017
Термин на тргнување 14 јули, петок
Цена по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз и карта за траект 10.850 мкд. (175 евра)
Последни две соби, куќа „Меморис“
Се гледаме на море… на Скијатос <3
Линк Iguana Travel / 02 323 2130 Ext 3232131
Лето 2017
“LAST MINUTE“ – ПОЛИХРОНО НА ПЛАЖА
– Цена 220 € по лице за 7 ноќевања со појадок
– Линк до понудите: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1062
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
Лето 2017
“ULTRA LAST MINUTE“ – ЛЕПТОКАРИЈА СО ПРЕВОЗ
· Цена за пакет 7 ноќевања со вклучен превоз 119 €
· Трето лице и 4то лице плаќа само превоз
· Наем само на студио за 4 лица за 7 ноќевања 239 €
– Линк до понудите: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1062
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
Лето 2017
Специјална „Last Minute“ понуда за хотел Протесилаос!!!

Термин: 15.07.2017 | 7 полупансиони.

Цена: 199 евра по особа!!!

Линк Magelan Travel / +389 2 3109 448; 076/607-697; 078/653-581
Лето 2017
ИНФО ЗА СЛОБОДНИ КАПАЦИТЕТИ – останато е само по една соба
СУТОМОРЕ – В.ЕКСКЛУЗИВ
29.07-07.08.2017
280 евра 9 полнипансиони и превоз по лице
*прво дете до 14год 50% попуст
*второ дете до 14год ГРАТИС
02/3232611 или 02/3209921 за сите дополнителни информации
www.skaut.com.mk
Линк Скаут Скопје / 02 323 2611
Лето 2017
Ultra Last Minute – Крф 16.07-23.07
Цена по лице 169 евра
Информации на: 02 2774 371 и 071 451 633
http://bit.ly/2sMfdZp
Линк Staff Travel / +389 2774 371
Лето 2017
Се стопи на сонцево? Ајде на море! БУДВА лето 2017 – ХИТ ПАКЕТ нуди 10 дена/9 ноќевања во хотелско или приватно сместување со вклучен превоз по цени од 89 евра!

Уживајте во комбинациите на море и планина, пливање и пешачење, урбано и рурално, модерно и античко, дневна и ноќна забава, домашна и светска кујна. Будва нуди сè!

Целосните информации, цени, фотографии од сместување и резервации може да ги најдете на http://www.arka.com.mk/leto-2017/crna-gora.html или на 02/3123-125 и 02/3290-414

Линк ТА Арка / 02 329 0414

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *