Идеално.Мк

Најдобрите летни понуди за ова лето

Летото продолжува, затоа и ние продолжуваме да ви ги сервираме најдобрите летни понуди моментално кои ги нудат агенциите во Македонија. Уживајте летово евтино и изберете ја агенциијата и понудата која ви одговара.

 

Летни понуди за секого

 

Понуда Веб Агенција/ Телефон
летни понуди Крит
Лето во Крит – поволно 🙂
термин 25 Август – 01 Септември- слободни места
авион од Солун +трансфери+ 7 дена сместување
Цена за 2 лица од 495 евра …. во зависност од категоријата на хотелот и изборот на услуги ! Ве очекуваме местата брзо се пополнуваат ! ВИС ПОЈ / 046255600/072255600
Линк Вис Пој Охрид / 046 255 600
летни понуди Шпанија
Последни места за 11.08 & 18.08 | Побрзајте!
Најдобрата чартер понуда за ова лето! ✈ #Шпанија (Коста Брава & Коста Дорада) по најниски цени!7 ноќевања со директен лет од Скопје & 23kg багаж со вклучени трансфери од 442€ по лице!http://www.atlantis.mk/mk/ponudi?categories=392
Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
летни понуди Крф
#LastMinute понуда за Крф од 169€ – 9 ноќи за 27.07.2017.
Вклучен автобуски превоз + карта за траект!
3то лице бесплатно сместување.http://www.fibula.com.mk/mk/pages/last-minute
Линк Fibula / +389 2 3238 081 (SK) +389 2 3116 865 (KU) +389 31 420 220 (OH)
Лето 2017
ПАРАЛИЈА – ВИЛА АТИНА
☀️СЛОБОДЕН ДУПЛЕКС АПАРТМАН за 4 лица
☀️ Термин – 29.07 – 05.08.2017 – 379 евра
☀️ на само 20 метри од плажа
Линк до понудата http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=132
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
летни понуди Грција Паралија
ОТКАЖАН АПАРТМАН СО 2 СПАЛНИ
– Термин 29.07.2017
– Вила Атина Паралија на 15метри од плажа
– Цена за 7 ноќевања за 4 лица 379 евра
– Линк до понудите: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=132
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
летни понуди Бугарија
ЛЕТО 2017 – БУГАРИЈА – 95€

летни понуди
– Aronia Beach 4*- кој нуди AL Inclusive услуга.
– Цената за овој хотел во Јули и Август е 95€ на ден по соба за 2 возрасни и дете до 13.99 години.
Разгледајте ја понудата на следниот линк:
http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1289
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221

Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
Лето 2017
Неи Пори за само 159 евра по особа со превоз гратис!!! Линк Magelan Travel / +389 2 3109 448; 076/607-697; 078/653-581
Летни понуди Турција
GALERI RESORT 5★ – Ultra All Inclusive

летни пондуи
термин: 02.08 / 7 дена за 518 € / 11 дена за 728 €
термин: 06.08 / 7 дена за 526 € / 10 дена за 677 €
термин: 09.08 / 7 дена за 518 € / 11 дена за 728 €
термин: 13.08 / 7 дена за 526 € / 10 дена за 677 €
термин: 16.08 / 7 дена за 518 € / 11 дена за 725 €
термин: 20.08 / 7 дена за 523 € / 10 дена за 664 €
термин: 23.08 / 7 дена за 505 € / 11 дена за 700 €
термин: 27.08 / 7 дена за 506 € / 10 дена за 646 €
тел: 02 3116 177 / info@savatours-mk.com / www.savatours-mk.com

Линк Savatours MK / 02 311 6177
летни понуди Грција Ханиоти
Oslobodeno studio vo Vila Marija – Hanioti 1/3+1
od 29.07-03.08 za 5 nokji
Cena 300 evra
Линк Мартин Травел Велес / 043/22-22-55,078/38-38-03
летни понуди Кавос
?Слободен термин за Кавос од 06 август!
?️Луда и незаборавна 8 дневна журка на море за 209 евра!
?️Резервирајте си место под сонцето: 071-227-847!
Линк Escape Travel / 02 312 0451

 

Дознајте први

 

На нашата страна дознајте први за најповолните летни понуди на пазарот и најевтините можности за патување. Дополнително следете не на нашата Facebook страна Идеално.мк. Доколку ја изберете опцијата Follow -> See first дополнително ќе добивате нотификации за нашите објави.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *