Идеално.Мк

Жешко лето во Грција и други атрактивни дестинации

Поминете го одморот и ова лето во Грција или на некоја од другите атрактивни туристички дестинации. Празнично денес ви ги претставуваме најевтините идеални понуди за летување од туристичките агенции во Македонија. Изберете ја вашата омилена агенција и уживајте.

Понуда лето во Грција и други дестинации

 

Понуда Веб Агенција/ Телефон
Лето во Банско 2017
Хотел Гардениа 4**** Банско
за празник во падините на Пирин
02 – 04 Август
15 евра за полупансион, 20 евра ,,all inclusive,,
Убава можност за сите што се близу Банско !
Линк Вис Пој Охрид / 046 255 600
Лето на Бали 2017
Сопствена програма со лет од Скопје!
#Бали – островот на боговите!11 ноќи со појадок & трансфери од 653€ по лице за резервации до 30.08.2017. Дата на поаѓање: 27.04.2018.Повеќе – www.atlantis.mk/ponudi?id=45514
Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето на Малдиви 2017
Сопствена програма со лет од Скопје!
#Малдиви – одмор од соништата!9 ноќи со појадок и вечера & трансфери од 990€ по лице за резервации до 15.08.2017. (27.11.2017 – 08.12.2017)Повеќе – www.atlantis.mk/ponudi?id=45470
Линк Атлантис.Мк / 023 229 922 / 026 092 212
Лето во Шпанија 2017
ДАЛИ СТЕ СПРЕМНИ ЗА ПОИНАКОВ ОДМОР?
? 14 дена Италија-Шпанија-Азурен Брег
? Термин 30 Август – СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА ✓
? Цена 415 € за пакет аранжман по лице
? Хотел 3* на база полупансион☏ 02 31 31 045 или 071/380 724
Повеќе инфо на следниот линk
http://www.nehartravel.com.mk/spanija
Линк Нехар травел / 071 380 724
Лето во Грција 2017
ОСЛОБОДЕНА СОБА – ПОЛИХРОНО – ВИЛА МЕРИ, лето во Грција
Термин 06.08.2017 – 7 ноќевање соба со 3 кревети = 389€
Информации на: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1057
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
Лето во Грција 2017
ЛЕТО ВО ГРЦИЈА 2017 – ЛЕПТОКАРИЈА
Вила Василис – слободна соба од 12.08.2017
– Цена за наем на студио за 3 лица за 9 ноќевања = 379€
Линк до понудата: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=1272
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
Лето во Грција 2017
ЛЕТО ВО ГРЦИЈА 2017 – ЗАКИНТОС
– Вила Гиатрас – Слободна соба од 11.08.2017
– Цена за наем на студио за 2 лица за 8 ноќевања 359 €
– Линк до понудата: http://jk.com.mk/mk/TopOffer.aspx?id=950
☎ За подетални информации и резервации обратете се во нашите канцеларии во: Битола 047 220 248; Скопје тел.(02) 6131 000 и Штип 032 609 221
Линк JK Travel / Скопје t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Битола t. +389-2-6149899 m. +389-75 351 099
Штип t. +389 32 609 221 m. +389 76 255 191
Лето во Грција 2017
Ве информираме за слободни капацитети на Лефкада со попусти
термин: 06/08 – 15/08- вила Андреас – Никиана
3/2 соби со појадок (без кујна)
9 ноќевања со појадок + ГРАТИС ПРЕВОЗ = 199еур по лице1/4 апп со кревети на спрат
наем за 9 ноќевања 589€ – 10% = 530€- вила Маринос – Нидри
1/3 студио = 499€ – 10% = 449€- вила Стериотис- Нидри
1/2 студио = 499€ – 10% = 440€
Линк Magelan Travel / +389 2 3109 448; 076/607-697; 078/653-581
Лето во Грција 2017
Слободни капацитети на Лефкада со попусти, лето во Грција
термин: 06/08 – 15/08
– вила Андреас – Никиана
3/2 соби со појадок (без кујна)
9 ноќевања со појадок + ГРАТИС ПРЕВОЗ = 199еур по лице
1/4 апп со кревети на спрат
наем за 9 ноќевања 589€ – 10% = 530€- вила Маринос – Нидри
1/3 студио = 499€ – 10% = 449€- вила Стериотис- Нидри
1/2 студио = 499€ – 10% = 440€Доплата за превоз 50еур по лице (се поаѓа на 05/08)
Линк Мартин Травел Велес / 043/22-22-55,078/38-38-03
Лето во Грција 2017
⏩️Искоритете го продолжениот викенд за 8-ми Септември: 071-227-847 или 070-532-693!
?Редовна цена: 95 евра
?️FIRST MINUTE: 85 евра (за уплата до 20 август)
? Повеќе инфо и резервација: 071-227-847 или 070-532-693
Линк Escape Travel / 02 312 0451

Први дознајте за најевтините понуди

 

На нашата страна дознајте први за најповолните летни понуди на пазарот и најевтините можности за патување. Дополнително следете не на нашата Facebook страна Идеално.мк. Доколку ја изберете опцијата Follow -> See first дополнително ќе добивате нотификации за нашите објави.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *