Идеално.Мк

Air Serbia

Air Serbia за прв пат лет со целосно женски екипаж
Air Serbia за прв пат лет со целосно женски екипаж

Air Serbia за прв пат лет со целосно женски екипаж

Air Serbia за прв пат во својата историја оствари лет со целосно женски екипаж вклучувајќи ги пилотот и копилотот. Како што објави српскиот авио превозник, специјалнот лет JU314, полета од Белград за Париз со капетан Весна Алексиќ (пилот) и Прв…

Авионски Скопје – Белград за 43 евра

За Белград не треба посебно претставување, со оглед дека е најголем центар на балканот, одличен за лежерна постета, шопинг, ноќен живот или бизнис посети. ТУКА може да најдете неколку препораки за самиот град. AirSerbia нуди одлични понуди за директен авионски превоз…

Промотивно евтини летови до Њујорк
Промотивно евтини летови до Њујорк

Промотивно евтини летови до Њујорк

Air Serbia воведува директен лет Белград – Њујорк, и истот е достапен од Скопје преку Белград. По тој повод Air Serbia нуди промотивна најповолна понуда до 30ти Мај со цена од 179Е евра во еден правец. Цената вклучува чекиран багаж…