Идеално.Мк

WizzAir

WizzAir со попуст од 20% за корисници на Wizz Discount Club
WizzAir со попуст од 20% за корисници на Wizz Discount Club

WizzAir со попуст од 20% за корисници на Wizz Discount Club

Денес WizzAir нуди попуст од 20% на сите летови за корисници на Wizz Discount Club. Денешниот попуст е специфичен за разлика од досегашните за летови до 31 Октомври важи за целата сума. Досегашните попусти важеа за цената на летот без…

WizzAir попуст 20% ако резервирате денес
WizzAir попуст 20% ако резервирате денес

WizzAir попуст 20% ако резервирате денес

WizzAir денес нуди попуст за сите членови на Wizz Discount Club. Доколку не сте членови секако обично препорачуваме да го купите едногодишното членство при првото патување. Ова е идеална можност да искористите да купите поевтини авионски карти за патување до…

WizzAir попуст од 20%
WizzAir попуст од 20%

WizzAir попуст од 20%

WizzAir денес нуди попуст за сите членови на Wizz Discount Club. Доколку не сте членови секако обично препорачуваме да го купите едногодишното членство при првото патување. Ова е идеална можност да искористите да купите поевтини авионски карти за патување до…

Идеално лето во Малта
Идеално лето во Малта

Идеално лето во Малта

Мала островска држава, Медитеранскиот шарм ќе ги опие вашите сетила уште од првиот миг во Малта. Преубавите плажи на Медитеранот се идеални за летен одмор. Тука мештаните сеуште се карактеризираат со традиционален дух, од каде произлегува и нивното прочуено гостопримство. Одгледани и растени во витешки…

WizzAir најевтина понуда денес
WizzAir најевтина понуда денес

WizzAir најевтина понуда денес

WizzAir е нискобуџетна авио компанија со најмногу ефтини летови во Македонија, летајќи двата аеродрома во Скопје и Охрид. Затоа најчесто ви ги претставуваме нивните ефтини летови. Денеска за вас направивме селекција од денештната понуда од Скопје па ви претстауваме некоклу…

Евтина понуда на WizzAir до Париз и Будимпешта во Јуни
Евтина понуда на WizzAir до Париз и Будимпешта во Јуни

Евтина понуда на WizzAir до Париз и Будимпешта во Јуни

WizzAir во моментов на понуда има супер евтина понуда за атрактивните центри Париз и Будимпешта во Јуни. Евтина понуда Париз Париз град на љубовта, културата и светлината. Овој голем град ги повикува вљубениците на уметноста, културата, историјата и се останато.…

РК Вардар во фајналфор одиме да навиваме
РК Вардар во фајналфор одиме да навиваме

РК Вардар во фајналфор одиме да навиваме

Ракометниот клуб Вардар е пред историски успех за Македонскиот ракомет. Со самото тоа што избраниците на Раул Гонзалес се пласираа во фајнал фор-от стигнаа каде што ниеден македонски тим не бил претходно. Но од Вардар најавуваат не се предаваат, акцијата допрва…

Келн архитектонски спој на минатото и иднината
Келн архитектонски спој на минатото и иднината

Келн архитектонски спој на минатото и иднината

Келн (Köln) нуди навидум безброј атракции, предводени од познатата катедрала чија филигрански идентичните две кули доминираат кон хоризонтот. Катедралата редовно е гласана како најпопуларна туристичка атракција во земјата. Музејскиот изглед на градот е особено изразен кога се работи за уметност, но…

Купон за попуст со WizzAir од 70€
Купон за попуст со WizzAir од 70€

Купон за попуст со WizzAir од 70€

WizzAir во својата понуда нуди превоз + хотел, па за доколку се одлучите за таква варијанта ви даваме купон за попуст. Попустот важи доколку изберете 7 ноќевања за било која дестинација која е на понуда. Хотелите што се на понуда се…

Најевтино до Венеција на крај на Мај
Најевтино до Венеција на крај на Мај

Најевтино до Венеција на крај на Мај

Венеција претставува ретко убав и монументално урбан град, што блеска во својот богат историски развој. Од овие причини Венеција е пред се град на масовен туризам, каде што посетителите најмногу сакаат да се фотографираат на многуте мостови наменети за вљубените.…